Walentynki 2024 w GDAŃSKIEJ 14

Święto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Ten wyjątkowy dzień w roku jest doskonałą okazją do pokazania, jak wielkim uczuciem darzymy naszego partnera. Nic tak nie wyraża miłości do bliskiej osoby naszemu sercu jak pyszne jedzenie. 

W Gdańskiej 14 przygotowaliśmy specjalne menu walentynkowe, aby 14. lutego stał się jeszcze piękniejszy. Zaproszenie partnera na prawdziwą ucztę pełną smaków miłości z pewnością sprawi szeroki uśmiech na jego/jej twarzy. 

Jeśli jeszcze nie macie planów, jak spędzić Walentynki w Bydgoszczy, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji. Zadbamy, abyście spędzili wieczór w wyjątkowej atmosferze i przy pysznym jedzeniu. Specjalne menu opracowaliśmy tak, aby celebrować to piękne uczucie, jakim jest miłość.
Co zaplanowaliśmy na walentynkowy wieczór w Gdańskiej 14?
 Menu pełne wyjątkowych smaków i aromatów, które pobudzi Wasze zmysły. 

O romantyczne rozpoczęcie wieczoru zadba welcome drink oraz amuse-bouche ze świeżo wypiekanym pieczywem. W dalszej kolejności zmysłowych doznań dostarczy pierwsze danie. Miłosne delikatności w czterech różnych wariantach smakowych oczarują Wasze podniebienia i sprawią, że zapragniecie więcej.
 Czułym zakończeniem wieczoru będzie przepyszny i słodki deser. 

Szczegółowe menu dostępne jest poniżej. Koszt walentynkowej uczty to
 150 zł 
od osoby. 
Rezerwacje stolików na Walentynki w Gdańskiej 14 umożliwiamy już 
od godziny 15:30. 
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 
 +48 695 260 006
 oraz 
 +48 887 787 770,
 a także drogą mailową: 
 rezerwacje@gdanska14.pl.

Gdańska 14
Bydgoszcz 85-006